Ben…. Ben kimim.Yaşayan bir beden….Yaşamaya çalışan bir can….Kimim ben??.. İnsanoğlunun yaratıldığı altı günden birinde yaratılmış,bu bedene verilmiş bir ruh….Kimim ben??….

Hayatımda değişmeyen tek şey yazmak oldu.Şiir yazmak,öykü yazmak,roman yazmak.Yaşadıklarımı,yaşananları,öfkeleri,sevgileri,isyanları dile getirmek kalemle.

Adım:Ahmet

Soyadım:Türkan

Cinsiyet Erkek

Kan Grubu 0 Rh (-)

Medeni Hali Evli

Burcum Balık

Özelliklerim: İnsanlar iyi anlaşırım. Çok konuşkan ve son derece meraklı insanlardanımdır. Hep öğrenerek öğrenme ihtiyacımı doyurma çabasındayım. ilgi alanlarımla ilgi çok çalışırım. Zekive komik bir insanımdır. çevremde ki insanlar bana önem verir. Özellikle arkadaş ve iş çevrelerinde liderlik yapalırım. Yönetilmeyi değil yönetmeyi severim. Birlik ve beraberliğe çok üşkünümdür. Sadakate önem verir. Birisi benimle arkadaş ise iyi gündede kötü gündede yanımda olmalıdır. Klasik ve rock müzik seven biriyim. Tarihle ilgilenmek bana zevk veriyor. Kendi hakkımı sonuna kadar savurunurum. Başka insanlara olan haksızlığıda kabullenemem.

Hayattan Beklentilerim Hayatımı öncelikle huzurlu bir biçimde geçirmek istiyorum. Bunun içinde hem ruhi, hem de maddi olarak belirli bir refaha ulaşmanın gerekli olduğuna inanıyorum. Maddi olarak rahat ve lüks yaşayabileceğim kadar para kazanma beklentim vardır… Ev, araba, lüks tüketim… Ruhi olarak da huzur verecek bir yaşam birlikteliği beklentisi içindeyim ömrümün sonuna kadar.

Birinde Aradağım Özellikler Beni etkilemeli, muhabbeti sıkmamalı, konuşurken zorla dinlememeliyim, güzel bir görünüş ve güzel bir espri anlayışı olmalı. Beni özel hissettirmeli. Zekası ile zekamı hırpalamalı, şaşırtmalı, uğraştırmalı….

İlgi alanlarım: Korku sineması ve onun alt türleri ama özellikle zombi ve psikolojik gerilim türüne ait yapımları tercih ederim. Bunun dışında korku edebiyatına çok düşkünün özellikle Stephen King benim favorimdir. Onun bütün kitaplarını bitirmiş bulunmaktayım. Bunun dışında b-tipi filmleri ve kötü olan her türlü sanatıda severim. Müzikilgi alanım sayılabilir ama çok ilgilenmem, Pornografi, gizemli olaylar, gerçek hikayeler, metazfizik olaylar, parapsikoloji, Ruh sağlığı, patoloji, tarih, blog, korku türünde yazılar yazarım.

Yemek konusunda ayrım yapmayı doğru bulmam fakat zeytin yağlı taze fasulye, nohutlu pilav, cacık, avcı böğreği ve kaşık helvası favorilerimdir. İçecek olarak ayran ve kahve içerim fakat ara sıra kola içmeyide seviyorum. İçki içmiyorum. haram olduğunu düşünüyorum. Siyasi görüşüm biraz değişik Chp’liyim fakat ırkçıyımda. Biraz faşizt. En sevdiğim korku filmleri ise teksas katliamı, yaşayan ölülerin gecesi, ölümcül oyunlar, halloween, scream, icti the kıller, ölüm provası, omen, katakurilerin mutluluğu filmlerdiri. Ayrıca tam bir Tarantino fanıyımdır.Favori yönetmenlerim Takashii Miike, Tarantino, Michael Haneke, Rodrigez ve  Dario Argento’dur.

Reklamlar

Bir Yanıt to “Hakkımızda”


  1. güzel yorumunuz için teşekkürler…güncel içerikleriniz siteniz harika…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s